230
uczestników warsztatów
10
wykwalifikowanych opiekunów
3
lata doświadczeń
61
dzieci, którymi opiekowaliśmy się dotychczas w żłobku

“Na co dzień wcielamy w życie ideały rodzicielstwa bliskości. Chcemy, by dwa stworzone przez nas żłobki a także prowadzone przez nas warsztaty uwalniały radość :)”

Karolina i Michał Rutkowski, założyciele Wolnych Dzieci i szczęśliwi rodzice

Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się od bliskościowego żłobka. Albo jeszcze wcześniej: wszystko zaczęło się od tego, że sami jesteśmy rodzicami i szukaliśmy sposobu na to, by w tym szalonym, pędzącym świecie znaleźć dobry sposób na wychowanie naszych małych ludzi. Dla nas odpowiedzią stało się rodzicielstwo bliskości, bo jest ono oparte o silną więź między opiekunami, a dziećmi. Więź, która procentuje przez całe życie, budując w dziecku mocne poczucie własnej wartości i zdrowy wszechświat emocji.

Wiedzieliśmy, że musimy stworzyć w Lublinie miejsce szczęśliwe, radosne – żłobek, do którego sami będziemy chcieli posłać nasze dzieci. I tak to się zaczęło.

Czy Wolne Dzieci to odpowiedź także dla Was i waszych maluchów? Skontaktujcie się z nami, a chętnie o tym porozmawiamy 🙂

Dwa bliskościowe żłobki, a także warsztaty

Oba prowadzone przez nas żłobki są oparte na fundamentach rodzicielstwa bliskości. Dbamy o kameralną atmosferę, mamy też zespół wspaniałych opiekunek, z którymi pracujemy przez lata.

Towarzyszymy dzieciom w rozwoju ich pasji wiedząc, że maluchy rozwijają się najlepiej, gdy mają przestrzeń dla tego, co je same fascynuje.

Warsztaty, wśród których ważną rolę odgrywa Sensoplastyka®, to znów miejsce na uwalnianie radości i szczęścia w odkrywaniu i poznawaniu świata. Uczymy się przecież wszystkimi zmysłami, a naszą naturalną ciekawość świata wystarczy po prostu uwolnić!

Dołącz do naszego zespołu
Wolne Dzieci – logo II

Karolina

położna/opiekunka

Bardzo lubię swoją prace ponieważ kocham dzieci. Z radością uczestniczę w ich edukacji i...

Renata

Renata

opiekunka

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe o profilu Opiekunka Dziecięca. Praca z dziećmi była moim jedynym...

Ewelina

Ewelina 

dyrektor żłobka, opiekunka

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku wychowanie przedszkolne oraz magisterskie na kierunku Pedagogika w zakresie...

Agnieszka

Agnieszka

opiekunka

Uwielbiam pracę z dziećmi, one przypominają mi co dzień o tym, co w życiu...